Postieľky pre deti: pohodlné, bezpečné a praktické

Základné potreby novorodenca sú spánok a jedlo. Dbajúc o vhodné miesto pre spánok našeho dieťatka mali by sme začať od výberu postieľky. Náš obchod Bello4Baby dovoľuje rýchlo a pohodlne kúpiť detskú postieľku pre Tvojho drobca. Máme drevené posieľky v rôznych variantoch.

Łóżeczka dziecięce 120x60 cm

Detská postieľka Medveď na Mesiaci 60x120cm. Biela Detská postieľka Medveď na Mesiaci 60x120cm. Biela
Dodávateľ: Bello
Jednotková cena:

99,75 €

szt.
Skontrolujte viac

Drevené detské postieľky: pekné a praktické

V kolekcii detských postieľok bello4baby nájdeš klasickú postieľku s priečkami, postieľku s možnosťou pretvorenia na detskú váľandu, postieľko-váľanda pre deti bielej farby so vzorom macka a taktiež postieľka so šuflíkom na obliečky alebo na iné potrebné doplnky. Naše postieľky sú vyrobené veľmi precízne so záujmom o bezpečnosť malých detí. Postieľky majú masívne drevené nosné časti a zaokrúhlené boky. Sú vyrábané z bezpečných a prírodných materiálov. Odlišujú sa praktickými konštrukčnými riešieniami ako napríklad tri úrovne nastavenia dna postieľky, vyťahovateľné priečky, alebo spomínaná možnosť premeny postieľky na detskú váľandu pre staršie dieťa.

Postieľka je nezvyčajne dôležitá vec v živote novorodenca. Vlastne v tom priestore drobec trávi najviac času  v prvých mesiacoch svojeho života, počas spánku ale aj počas zábavy. Preto stojí zato vybrať overené riešienia- drevená postieľka. Pekný dizajn, bezpečnosť, pohodlie a výhodne nízka cena - to všetko nájdeš v našich detských postieľkach. Pridaj sa k spokojným rodičom a už teraz si objednaj postieľku Bello pre svoje dieťatko s doručením kuriérskou spoločnosťou rovno ku dverám! Postaraj sa taktiež o vhodné obliečky a deky pre deti, ktoré sú taktiež k dispozícii v našom obchode.

 

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl