Pamätáš sa na tú chvíľu, keď si sa dozvedela, že si tehotná? Určite to bol moment v ktorom sa začala nová kapitola tvojeho života. Je to úžastný čas, ktorý motivuje na plánovanie budúcnosti s mysľou o dieťatku. Každý rodič to prežíva inak, ale jedna vec je pre všetkých spoločná. Je to zaobstranie nevyhnutných vecí ako obliečenie, kočík, postieľka a obliečky. V našom obchode Bello nájdeš postieľky ako aj obliečky s krásnymi vzormi a rôznorodými farbami. S vybraným modelom sa bude tvoje dieťatko cítiť ako v rozprávke.

 

Pościel do łóżeczka dla niemowląt

Detské obliečky-16 dielna súprava - Sivý macko s púpavou Detské obliečky-16 dielna súprava - Sivý macko s púpavou
Dodávateľ: Bello
Jednotková cena:

128,95 €

zestaw
Skontrolujte viac
Detské obliečky. 16 dielna súprava Detské obliečky. 16 dielna súprava
Dodávateľ: Bello
Jednotková cena:

128,95 €

zestaw
Skontrolujte viac
Obliečky do postieľky pre novorodenca. Béžová 16dielna súprava Obliečky do postieľky pre novorodenca. Béžová 16dielna súprava
Dodávateľ: Bello
Jednotková cena:

128,95 €

zestaw
Skontrolujte viac
  • nové
Obliečky do postieľky. 16dielna súprava - Ružové rebríky. Obliečky do postieľky. 16dielna súprava - Ružové rebríky.
Dodávateľ: Bello
Jednotková cena:

128,95 €

zestaw
Skontrolujte viac

Najčastejšie vyberanými vzormi obliečok do postieľky sú tie, na ktorých je macko a iné rozprávkové bytosti. Klasické vzory obliečok sú najlepším riešením,  potešili už veľa rodičov. Obliečky značky Bello okrem širokého výberu vzorov a farieb sú charakteristické tiež kombináciou rôznych súprav. V závislosti od vybranej súpravy, môžeš mať komplet v ktorom je až 18 častí. Základná súprava, skladajúca sa z troch častí zahŕňa obliečky a mantinel . Ďalšia súprava skladajúca sa z 6 častí zahŕňa navyše paplón, vankúš a plachtu s gumou. Súprava skladajúca sa z 10 častí obsahuje aj baldachýn so stojanom a dekorácie ako mašličku a dva visiace srdiečka. 16 dielna súprava obsahuje okrem základných častí organizér, dečku a tašku na plienky ako aj zavinovačku a volán, ktorý zakrýva prázdne miesto pod matracom. 18 dielna súprava nezahŕňa tašku na plienky ani deku tak ako 16 dielna súprava, ale namiesto toho má súpravu obliečok do kočíka.

 

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl