Detská postieľka Medveď na Mesiaci 60x120cm. Biela

Odoslané do: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Jednotková cena: 99,75 € 99.75
ilość szt.

product unavailable

* - Povinné pole
Hodnotenie: 4.19048
Dodávateľ: Bello

Popis

Postieľka Medveď na Mesiaci

•  Borovicové drevo je to prírodný ekologický materiál perfektný na výrobu detského nábytku.

• Spodok postieľky je nelakovaný, aby mohla spodná časť v kontakte s matracom dýchať. Dolné lišty sú bezpečné z odolného materiálu, aj v prípade, keď je dieťa väčšie a skáče alebo sa hrá v postieľke.

• Postieľka je maľovaná lakom s vodným skladom. Lak rýchlo stráca svoj zápach a preto postieľku môžete používať priam hneď po zložení. Dôkladne lakovanie je dosiahnuté kvôli počiatočnému namáčaniu častí v farbe a druhým krokom je nástrekové maľovanie.

Funkcie postieľky

     • výšku dna postieľky môžeme regulovať na troch úrovniach, kvôli čomu je postieľka praktická a uľahčuje rodičom ukladanie dieťatka do postieľky. Spodok môže byť najnižšie 20cm od podlahy. Stredné nastavenie je na výške 35cm od podlahy a najvyššia úroveň je 50cm od podlahy. 

     • aby sme dovolili väčšiemu dieťatku slobodne vychádzať a vchádzať do postieľky, jeden dlhší bok má 3 vyťahovateľné priečky. Treba mať na pamäti, že priečky vyťahujeme len keď je spodok postieľky na najnižšej úrovni.

• Producent postieľky berie ohľad na potreby zákazníkov, aby mala postieľka možnosť modifikácie. Dodatočné príslušenstvo môžete zakúpiť v našom obchode, medzi inými sú to koliečka, bariérka ktorá ti dovolí zmeniť postieľku na váľandu, alebo šuflík vďaka ktorému získaš viac miesta na oblečenie dieťatka. 

• Vnútorný rozmer postieľky: dĺžka - 120cm, šírka - 60cm, výška - 84cm.

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl