Postieľka a súprava obliečok s baldachýnom. 13 dielna. Modrá púpava Timmi

Odoslané do: 5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Jednotková cena: 199,75 € 199.75
ilość zestaw

product unavailable

Popis

Krásne obliečky s postieľkou pre chlapca! 

Mackovia na postieľke a obliečkach vytvárajú krásne miesto pre spánok tvojeho chlapčeka. Táto súprava je dobrým výberom z hľadiska farby, kvality obliečok a produktov, ktoré obsahuje súprava.  

Prezentovaný komplet obliečok obsahuje všetky nevyhnutné veci, vďaka ktorým pripravíš miesto na dobrý spánok tvojho synčeka. Postieľka a matrac sú zakladnou časťou súpravy. Ďalšie časti súpravy  sú modré prestieradlo na matrac, paplón a vankúšik spolu s obliečkami, mantinel zakrývajúci polovicu postieľky, baldachýn a jeho ozdoby ako mašlička a visiace srdiečka a stojan na zavesenie baldachýna. Materiál z ktorého sú ušité obliečky je 100% bavlna. Látka má modrý odtieň a nachádza sa na nej vzor s mackom. Obliečky sa zapínajú na zips, čo uľahčuje ich výmenu a prestieradlo má všitú gumu, ktorá zaručí pokojný a ničim nerušený spánok. 

 

Postieľka

Drevená borovicová precízne vyrobená postieľka je hlavnou časťou prezentovaného kompletu. Postieľka sa vyznačuje svojou stabilnosťou a je vyrobená tak, aby zaručila bezpečný spánok tvojho synčeka. Priečky majú medzi sebou takú vzdialenosť, aby dieťatko nemohlo dať medzi ne hlavičku.  Dno postieľky je z nelakovaného dreva , aby drevo mohlo dýchať a nenahromadzovalo vlhkosť v miestach kde sa drevo dotýka s matracom. Lak ktorým je natretá postieľka rýchlo stráca zápach, vďaka čomu môžeme používať postieľku takmer okamžite po rozbalení. Používame špeciálny lak, ktorý je bezpečný pre kontakt s deťmi. Matrac môžeme nastaviť na niekoľko pozícií. Tri výškové úrovne sú optimálne riešenie. Postieľka má tiež vyťahovateľné priečky, aby väčšie dieťatko mohlo vychádzať a vchádzať do postieľky. Na kratšom boku sa nachádza Macko Bello so srdiečkami. Rozmer postieľky je 60*120cm, je to štandardný rozmer postieľok predávaných v Európe. Okrem toho montáž je veľmi ľahká a zaberie Vám len približne 10 minút. 

 

V komplete sa nachádzajú tieto časti :

Detská biela drevená postieľka 60*120cm

     • matrac môžeme nastaviť na troch úrovniach

     • vyťahovateľné tri priečky

     • možnosť zakúpenia a montáže; šuflíka, koliečok, bariérky.

Penový matrac veľkosť 60*120*5cm

Mantinel do postieľky

Obliečka na paplón 90*120cm

Paplón 90*120cm

Obliečka na vankúš 40*60cm

Vankúšik 40*60cm

Baldachýn 300*165cm

9 Mašlička 10 Visiace srdiečka

11 Stojan na baldachýn

12 Prestieradlo

13 Tetrová plienka ako podložka na vankúš

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl